products

İnsanlaştırılmış USB 3.0 Flash SürücülerFAT32 ExFAT tak ve çalıştır

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: faspeed
Model numarası: kullanıcı deneyimi
Detay Bilgi
arayüz türü: USB 3.0 Malzeme: Metal
Kapasite: 128 GB Garanti: 1 yıl
Biçim: FAT32/ExFAT
Vurgulamak:

İnsanlaştırılmış USB 3.0 Flash Sürücüler

,

ExFAT USB 3.0 Flash Sürücüler

,

Fiş FAT32 USB Flash Sürücü


Ürün Açıklaması

Veri Depolama için Döndürülmüş Tasarımlı Faspeed UXB 128GB USB 3.0 Flash Sürücü

 

  • Büyük kullanımlı küçük boyut: Önemli verilerinizi, fotoğraf müzikleri belgesi gibi flash sürücüye güvenilir ve güvenli bir şekilde aktarın.Hafif ve mini boy özellikleri taşımayı çok kolaylaştırır.Nerede olursanız olun, atlama sürüşünü yanınıza alın.Küçük form her yaşam tarzına uyar.
  • Süper kullanışlı: tak ve çalıştır.USB flash sürücünün başka bir yazılım indirmesine gerek yoktur.
  • İnsancıl tasarım: Kapaksız tasarım, kaybedecek bir kapak olmadığı anlamına gelir.Metal klips, öğeyi ayrı bir depolama flash sürücüsünde her türlü hasardan korumak için herhangi bir konuma döndürülebilir.
  • Bir hediye için mükemmel seçim: Güçlü pratiklik ve zarif görünüm özellikleri, onu bir hediye veya hediye için mükemmel bir seçim haline getirir.
  • Garanti ve destek: 12 ay garanti

 

 

faspeed UXB USB BELLEK . Sadece işte dosya depolamak, taşımak ve aktarmak için değil, aynı zamanda hayatınızdaki fotoğraf, video ve müziklerinizi paylaşmak için de kullanılır.

Kullanışlı ve Uzun Ömür - Usb flash sürücülerimizin içinde bağlandığında sabit kırmızı olan ve yazıldığında yanıp sönen küçük bir LED bulunur.USB atlama sürücülerinin ucunda, onu güvende veya anahtarlarınızda tutmak için bir kordon veya anahtarlık için bir halka bulunur.Flash bellek 50.000 kez okuyabilir ve yazabilir

 

Sıcak Müşteri Hizmetleri. %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Herhangi bir kalite sorununuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin. Sorununuzu 24 saat içinde çözmek için her zaman buradayız.

İletişim bilgileri
sales