products

7.8US Dizüstü Bilgisayar DDR3 Ram 1600MHz Sodimm 8GB 1.35V

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: faspeed
Model numarası: N3
Min sipariş miktarı: 100 adet
Detay Bilgi
Veri hızı: PC3-12800 (1600MHz) ECC Tipi Tamponsuz: ECC dışı
Gecikme: CL11 hız: 1600Mhz
pinler: 204 Pin Kapasite: 2GB,4GB,8GB,16GB
Vurgulamak:

7.8US Dizüstü Bilgisayar DDR3 Ram

,

CL11 Dizüstü Bilgisayar DDR3 Ram

,

1.35V DDR3 1600MHz sodimm 8GB


Ürün Açıklaması

Faspeed N3 DDR3 RAM 1600MHz Dizüstü Dizüstü Bilgisayar Belleği

 

 

 • PC3-12800 (1600MHz) Veri Hızı
  204-Pin Çift sıralı bellek modülü
  ECC Olmayan Tamponsuz SODIMM
  5 Sıralı Çift Taraflı Modül
  7.8US Yenileme Aralığı (8192 DÖNGÜ/64MS)
  1.35V Güç Gereksinimi
  %100 Test Edilmiş ve RoHS Uyumlu
  Intel 3. Nesil mobil işlemcilerle ve AMD A Serisi mobil işlemcilerle çalışır

  Ürün Açıklaması
  Ultra kitap için hızlı Bellek SODIMM modülleri, herhangi bir Ultra kitap sınıfı dizüstü bilgisayar için mükemmel, sorunsuz yükseltmedir.Intel'in 3. nesil mobil işlemcileriyle uyumlu ve yalnızca 1,35 voltta çalışan bu SODIMM modülleri, son derece verimli performans sağlayan ultra düşük güç tüketimi için optimize edilmiştir.Faspeed Ultra Book için Bellek, tüketicilere en zorlu mobil uygulamalar için kaya gibi sağlam tak ve çalıştır performansı sunan en yüksek kalite, bileşenler ve elle test edilmiştir.Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows ME, Linux 2.4 ve üstü, Mac OS 9, X ve üstü, faspeed Memory for Ultra kitap modülleri ile uyumlu, sınırlı bir ömür boyu garanti ve Patriot Memory'nin ödüllü müşteri desteği ile desteklenmektedir. .

  Üreticiden
  Ultrabook'lar için Özel DDR3 SODIMM Yükseltmesi
  Patriot Bellek İmzası DDR3 Ultrabook SODIMM
  Ultrabook ekosistemi için mükemmel performans geliştirmesi.Daha büyük görüntüle

  Patriot Bellek İmzası DDR3 Ultrabook SODIMM
  Ultrabook için hızlı Bellek SODIMM modülleri, herhangi bir Ultrabook sınıfı dizüstü bilgisayar için mükemmel, sorunsuz yükseltmedir.Intel'in 3. nesil mobil işlemcileriyle uyumlu ve yalnızca 1,35 voltta çalışan bu SODIMM modülleri, son derece verimli performans sağlayan ultra düşük güç tüketimi için optimize edilmiştir.

  Ultrabook'lar için Özel Olarak Tasarlandı
  En dinamik ve güçlü mobil bilgi işlem platformunu sağlayan Ultrabook, en yüksek düzeyde taşınabilirlik, performans ve eğlence sunar.Ultrabook, mobil bilgi işlem deneyimini gerçekten yeniden tanımlıyor.Bunu akılda tutarak, Ultrabook SODIMM modülleri için hızlı Bellek, Ultrabook ekosistemine mükemmel performans geliştirmesi sunmak üzere tasarlanmıştır.

  Patriot Bellek İmzası DDR3 Ultrabook SODIMM
  En kaliteli bileşenlerden üretilmiştir.Daha büyük görüntüle
  Ultra Düşük Güç
  Yalnızca 1,35 voltta çalışan Memory For Ultrabook SODIMM modülleri, enerji açısından verimli performans sağlamak üzere optimize edilmiştir.Ultra düşük güçlü (ULP) bellek yongalarının kullanımı sayesinde bu modüller, çevreleyen bileşenlerin en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için daha düşük çalışma sıcaklıkları sağlar.Modüller, daha geniş uyumluluk için 1,5 volt standartlarıyla geriye dönük uyumludur.

  Yüksek Kaliteli Sabit Malzeme Yapısı
  ultrabook için faspeed Bellek SODIMM modülleri, en yüksek kaliteli bileşenlerden üretilmiştir ve elle test edilmiştir ve tüketicilere en zorlu mobil uygulamalar için kaya gibi sağlam tak ve çalıştır performansı sunar.Bu kitler aynı zamanda Patriot Memory ödüllü müşteri desteği tarafından da desteklenmektedir.

  4GB ve 8GB olarak mevcuttur
  Ultrabook SODIMM Modülleri, 1333 MHz ve 1600 MHz frekanslarında 4 GB ve 8 GB modüller halinde sunulur ve dizüstü bilgisayarınızla kritik çoklu görevler için ihtiyacınız olan belleği sağlar.204 Pinli Çift Sıralı Bellek Modülü, çoğu büyük üreticinin Ultrabook'larına uyar ve kurulumu kolaylaştırır.

  En Son Teknolojilerle Çalışır
  faspeed Ultrabook sınıfı bellek modülleri, i3, i5 ve i7 serisi dahil olmak üzere Intel'in en yeni nesil işlemcileriyle uyumludur.Otomatik ve kendi kendini yenileme yetenekleri, Seri Varlık Algılama (SPD) ve kolay kurulumla geniş uyumlulukla bir araya gelen bu bellek modülleri, Ultrabook'unuzdan daha fazla gerçek dünya performansı elde etmek için ideal yükseltmedir.

İletişim bilgileri
sales

Telefon numarası : +8613828781493

Naber : +8613828781493