products

2.5 İnç SATA III Dahili Katı Hal Sürücüsü için Plastik 480GB SSD PCBA

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: faspeed
Model numarası: PCBA
Min sipariş miktarı: 100 adet
Detay Bilgi
arayüz türü: SATA III stil: SSD PCB
Boyut: 2,5" Malzeme: Plastik
Ürün Durumu: Yeni kapasiteler: 128GB/240GB/256GB/480GB/512GB.
Çalışma sıcaklığı: 0°C~70°C Depolama sıcaklığı: -40°C~85°C
Vurgulamak:

2.5 İnç SSD PCBA

,

480GB SSD PCBA


Ürün Açıklaması

2.5 İnç SATA III Dahili Katı Hal Sürücüsü için Faspeed PCBA

 

 • S: SSD ve HDD arasındaki fark nedir?

  C: Her ikisi de depolama aygıtıdır.ancak daha iyi etkinliğe sahip SSD, özellikle rastgele erişim hızı HD'den önemli ölçüde önde.Ancak daha yüksek fiyatla, pratik uygulamada işletim sistemi kurulumu için daha uygundur.Daha düşük fiyat ve daha yavaş hız ile HDD.genellikle veri yedekleme için depolama alanı olarak kullanılır.

  S: Bilgisayarımı yeniden başlattığımda.SSD depolama alanının bazen büyüdüğünü veya küçüldüğünü fark ettim.SSD'de sorun olur mu?

  C: İşletim sistemi önyüklendiğinde, flash diske iş verileri yazılacaktır, bu nedenle flash diskin farklı durumu nedeniyle farklı daha büyük veya daha küçük depolama durumu olacaktır.Böylece kalan kapasitenin biraz daha büyük veya daha küçük olduğunu göreceksiniz, bu normal şartlardır.

  S: SSD'yi iyi korumak için nasıl düzgün şekilde kullanılır?

  C: Şu anda, SSD ortalama silme özelliği ve yerleşik hata düzeltme mekanizması, SSD ömrünü uzatabilir.Ancak genel olarak, SSD ömrü, nasıl kullanıldığına ve çalışma ortamına, eğer toplu ve uzun süreli çok sayıda veri yazılmışsa veya yüksek sıcaklık ortamında kullanılmışsa bağlıdır.bu muhtemelen SSD ömrünü kısaltır.

  S: SSD nasıl bölünür?

  C: Örneğin Windows XP'de, SSD'yi Denetim Masası / Sistem yönetimi Araçları / Bilgisayar Yönetimi / Disk Yönetimi aracılığıyla bölebilir, kurulu SSD'yi seçebilir ve farenin sağ tuşuna basıp tamamlamak için yeni disk ekle'ye basabilirsiniz.

  S: Dosyayı açtığınızda.dosya adı veya içeriği bozuluyor, Bu neden oluyor?

  C: Bu genellikle iletişim sorunudur, yeniden takabilir ve SSD arayüzlerinin ve bilgisayar arayüzünün etkin bir şekilde temas etmesini sağlayabilirsiniz.

  S: SSD'nin belirleyicileri nelerdir?tohum?

  A: SSD'nin genel performansına sabit sürücü arayüzü (SATA, IDE, PCI-E, vb.), kontrol eden IC (program), verimlilik kaybı (ürün yazılımı), dengeleme algoritması, orijinal Flash bant genişliği ve PCB kartının devre tasarımı ve üretim süreçleri.

  S: 2 Kanal 4 Kanal 8 Kanal 10 Kanal ne anlama geliyor?

  C: Aynı anda veri okuma ve yazma çiplerinin miktarı anlamına gelir.2 kanal, 2 çipin okuma ve yazma yaptığı anlamına gelir. 10 kanal, kontrol eden IC'nin yönetim yeteneklerine bağlı olarak aynı anda okuma ve yazmada 10 çip anlamına gelir.INTEL 10-kanallı kontrol IC yongası, iş verimliliğini artırmak için veri okuma ve yazma hızını büyük ölçüde artırabilen 10 yongayı aynı anda veri okuyup yazabilir.Bu katı bir yorum değil, sadece SSD'den anlamayanların kanal kavramını anlamalarına yardımcı olmak için.

  S: Bir süre sonra SSD performansı düşer mi?

  C: Daha önce.SSD'nin TRIM işlevi yoktur.bir süre kullandıktan sonra performansı düşecektir, TRIM'deki çöp toplama işlevi, daha fazla alan elde etmek için etkili verileri sıralayabilir ve gereksiz verileri silebilir.bu, SSD'nin nispeten iyi durumda olmasını sağlamak için veri okuma için iyidir.orijinal performansı geri yüklemek için HDD Sil'i kullanmayı deneyebilirsiniz.ancak flaş çiplerinde bir dereceye kadar kusur olacağı için çok sık kullanmamanızı öneririz.

  S: IDE SSD için.Dosyayı açınca.biraz yavaş mıbu neden oluyor?Nasıl çözeceksin?

  C: Çoğunlukla uyumluluk sorunlarıdır, dosyayı açmak için yeni sürüm yazılımını kullanmayı deneyebilirsiniz. Genellikle sorunu çözebilir.

İletişim bilgileri
sales

Telefon numarası : +8613828781493

Naber : +8613828781493